Nákupní košík   (0 Kč)


Koupelová minerální sůl

Kód: COBD008Litujeme ale produkt je již vyprodán!

Tradiční koupelový přípravek v podobě jemného prášku. Je unikátní svým složením, zejména příměsí pravé karlovarské vřídelní soli,  jež se získává ze zdroje Vřídlo (72°C) odpařováním léčivé vody. Přípravek dále obsahuje silice rostlin: Arniky, Rozmarýnu, Tymiánu a Blahovicníku.

 Výroba vychází z historických tradic za pomoci receptury karlovarských lékárníku 19. století. Koupel má nejen základní funkci očisty, ale má kladný vliv na nervovou soustavu, regeneraci a  odpočinek,podporuje látkovou výměnu a má výrazně lécivý vliv na pokožku. Působí preventivně proti kožním nemocím. Doplňuje pokožku minerálními a stopovými prvky a tím zásobuje tělo důležitými látkami. Pravidelným užíváním lázně s přídavkem karlovarských solí dochází k výraznému omezení pocení. Minerální a stopové prvky pronikající do pokožky způsobují její hladkost a jemnost. Koupel má hojivé účinky, odstraňují únavu a pálení, zmírňují bolesti. Rostlinné silice způsobují i očistu horních cest  dýchacích a příjemné prožití lázně.

Postup užití lázně: pro bežnou domácí potřebu se doporučuje přidat do koupele (vany) min. 25 g práškového přípravku. V případě zvýšené potřeby však doporučujeme tuto dávku 2 - 5 x větší. Koupel by měla být teplá, nikoliv však nepříjemně horká (bežná teplota lidského těla). Doporučená doba pobytu v lázni je asi 15-20 minut, neměla by však přesáhnout 30 minut. V průběhu koupele můžeme provádět bežnou očistu, ale doporučuje se klidový režim, relaxovat a také klidně a zhluboka dýchat. Tím dochází k většímu pocitu uvolnění a prokrvení pokožky. Po koupeli doporučujeme krátké chladnejší opláchnutí - osprchování.

 Vyrobeno v České republice.


Rozměry: 300g

Mohlo by se Vám líbit:
Koupelový kartáč s přírodními štětinami

Koupelový kartáč s přírodními štětinami

280

Lněný masážní pás, poslední kus

Lněný masážní pás, poslední kus

276


Ljus.cz
O nás
Kontakt
Pro naše zákazníky
Obchodní podmínky
Způsob dopravy zásilky

Pro naśe partnery
Redakce/Press
Facebook LJUS.CZ

(c). 2019 Ljus.cz - všechna práva vyhrazena